Targi Pracy i Edukacji w Kętrzynie

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie we współpracy z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Kętrzynie pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego zorganizował Targi Pracy i Edukacji, które odbyły się 09.04.2019 r. w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie przy ulicy  ul. Wojska Polskiego 12.

W programie wydarzenia znalazło się wiele atrakcji, w tym między innymi:

  •  krajowe i zagraniczne oferty pracy (sieci EURES);
  •  oferty bezpłatnych szkoleń i kursów; informacje dotyczące usług i instrumentów rynku pracy oraz innych form wsparcia udzielanych przez Publiczne Służby Zatrudnienia oraz Ochotnicze Hufce Pracy;
  •  konsultacje z pośrednikami pracy, doradcami zawodowymi Publicznych Służb Zatrudnienia oraz Ochotniczych Hufców Pracy.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP po raz kolejny twierdząco odpowiedziało na zaproszenie do udziału w tym ciekawym i potrzebnym młodzieży wydarzeniu. Targi były doskonałą okazją do prezentacji oferty Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Olsztynie, zasad udziału w projekcie oraz możliwości uzyskania wsparcia szkoleniowego, doradczego oraz finansowego.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość promocji sektora ekonomii społecznej w powiecie kętrzyńskim.

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”3.11″ gallery_ids=”2778,2779,2780,2790,2782,2783,2784″ posts_number=”7″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” zoom_icon_color=”#5f8fbf” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]