Zapraszamy na spotkanie sieciujące PES subregionu olsztyńskiego

Porozmawiajmy o tarczy antykryzysowej – spotkanie sieciujące PES subregionu olsztyńskiego – online

Jakie są najważniejsze założenia Tarczy Antykryzysowej? Z jakich inicjatyw wsparcia mogą skorzystać PES? Kiedy można z nich korzystać oraz gdzie i jak składać odpowiednie wnioski? Między innymi na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania sieciującego PES subregionu olsztyńskiego, które odbędzie się 4 marca 2021 r.

Program wydarzenia:
14:00 – 14:05 – Wstęp i przywitanie uczestników
– Remigiusz Dobkowski Członek Zarządu Stowarzyszenia WAMA-COOP / Ekspert ds. rozwiązań klastrowych w ekonomii społecznej
14:05 – 14:45 – Rozwiązania tarczy antykryzysowej dla ekonomii społecznej
– Ewa Kowalczyk – Ekspert: rachunkowość i finanse; ekonomika i organizacja przedsiębiorstw m.in. prowadzenie pełnej księgowości, rozliczeń, sprawozdania finansowe, kadry i płace, podatki itp.
14:45 – 15:25 – Sesja pytań
15:25 – 15:30 – Zakończenie spotkania

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny. Link do spotkania zostanie przesłany Państwu e-mailowo wraz z informacją o zakwalifikowaniu na co najmniej 3 dni przed planowanym wydarzeniem.

Kontakt do organizatora: ul. Mickiewicza 21/23, lok. 305, 10-508 Olsztyn telefon: 89 526 43 66 e- mail: a.brzostowska@wamacoop.pl do 1 marca 2021 r.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP w Olsztynie przy współpracy z Regionalnym Spółdzielczym Związkiem Rewizyjnym w Olsztynie.