RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA KONKURSU „AMBASADOR EKONOMII SPOŁECZNEJ NA WARMII I MAZURACH”

Szanowni Państwo,

ruszyła kolejna edycja  Konkursu pod nową nazwą  „Ambasador Ekonomii Społecznej na Warmii  i Mazurach” organizowanego jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie.

Celem Konkursu jest uhonorowanie dotychczasowego zaangażowania instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, szkół, a także zachęcenie ich do dalszej współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej oraz promocji ekonomii społecznej w regionie.   

W związku z sytuacją spowodowaną ogólnoświatową pandemią SARS-CoV-2, decyzją Kapituły Konkursu w 2021 roku  ogłoszono czwartą kategorię specjalną pn. „PES przeciw COVID 19”.

W celu wzięcia udziału w przedmiotowym Konkursie należy w terminie do 15 września 2021 r., złożyć stosowną rekomendację.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.es.warmia.mazury.pl/konkursy-ekonomii-spolecznej .

Tegoroczni Laureaci i Wyróżnieni w Konkursie zostaną uroczyście nagrodzeni podczas II Gali Ekonomii Społecznej organizowanej w ramach obchodów VIII Warmińsko-Mazurskich Dni z Ekonomią Społeczną w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie w dniu 8 października 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.