OFERTA PRACY SPECJALISTA/KA DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP w Olsztynie poszukuje kandydata/kandydatkę do pracy na stanowisko:

Specjalisty/Specjalistki ds. Przedsiębiorczości
Oferujemy umowę o pracę na pełen etat.
Miejsce pracy: Miasto Olsztyn (powiat olsztyński)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie doradztwa ds. przedsiębiorczości obejmującego kwestie związane z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej (w tym: konsultacje pomysłu biznesowego),
  • pomoc w pozyskiwaniu finansowania (dotacje, pożyczki, kredyty itp.),
  • informowanie na temat instytucji otoczenia biznesu, wspierających przedsiębiorczość,
  • inicjowanie spotkań, działań i kontaktów pomiędzy podmiotami działającymi na danym obszarze;
  • inicjowanie i wspieranie powstawania grup osób i instytucji, zamierzających rozpocząć działalność w formie przedsiębiorstwa społecznego;
  • zawiązywanie i rozwój partnerstw, sieci współpracy lokalnych podmiotów w celu rozwoju przedsiębiorstw społecznych;
  • inicjowanie powstawania grup inicjatywnych;
  • monitorowanie i ocena rezultatów;
  • współpraca z urzędami i instytucjami rynku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania lub ekonomii),
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie działań doradczych z zakresu przedsiębiorczości
  • sprawna obsługa komputera
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • nienaganna kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys CV,
  • oświadczenie kandydata/ki dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • komfortowe środowisko pracy;

Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej adres wamacoop@wamacoop.pl do 12.07.2021 r. do godz. 12.00

Nadesłane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy od momentu otrzymania aplikacji.

Rozpatrywane będą tylko dokumenty zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie WAMA-COOP (10-508 Olsztyn ul. A. Mickiewicza 21/23 pok.305) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Osoby wytypowane na podstawie dokumentów aplikacyjnych zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne