II Ogólnopolskie Spotkanie Sieciujące OWES

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Za nami II Ogólnopolskie Spotkanie Sieciujące dla Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, które odbyło się w dniach 12-13 czerwca, w Warszawie.

Podczas wydarzenia wraz z przedstawicielami OWES, ROPS, JST, PES i innych sieci z całej Polski wymienialiśmy się doświadczeniami oraz pracowaliśmy nad wspólnymi działaniami służącymi rozwojowi ES. Nie zabrakło rozmów m. in. na temat potrzeb PES oraz wizji przyszłości ekonomii społecznej. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się wystąpienie Minister Elżbiety Bojanowskiej, Podsekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, która podsumowała dotychczasowe działania OWES.

Wydarzenie było orgaznizowane przez Fundację Fundusz Współpracy oraz Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego OIC Poland w ramach projektu „Forum aktywności Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej” (forum-owes.pl).

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”3.2.1″ gallery_ids=”2270,2271,2272,2273″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” zoom_icon_color=”#5f8fbf” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]